خدمات

تولید محتوای یونیک و حرفه ای + تحقیق کلمات + با رعایت اصول سئو

تولید محتوا همیشه کار آسانی بوده است. عنوانی را برای نوشتن انتخاب کرده و هر آن چیزی که در ذهنمان بوه است را بر روی کاغذ یا Word می آوردیم. ولی تولید محتوایی که همزمان هم رتبه بگیرد و هم بازدید بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد، فقط به قلم نویسنده بستگی ندارد. بلکه در اینجا استراتژی تولید محتوا بر تولید محتوای متنی بدون برنامه، پیشی می گیرد. اگر شما ندانید که به کجا می خواهید بروید، چگونه ملزومات سفر را آماده می کنید؟ در سرویس تولید محتوای کارمجیک، در ابتدا هدف از تولید محتوا را مشخص می کنیم و سپس برای رسیدن به این هدف، محتوایی برای شما تولید خواهیم کرد که از همه جهات به رشد بیزینس شما کمک کند و شما را وارد رقابت با بزرگترین ها کند.

این سرویس منحصر به فرد ترین سرویس تولید محتوای ارایه شده در ایران است. چرا؟

 

تحقیق کلمات کلیدی

سایت فروشگاهی دارید که محصولات خانگی می فروشید؟ یا لوازم جانبی موبایل را عرضه می کنید؟ شاید در نگاه اول تحقیق کلمات کلیدی یکی از کارهای کارشناس سئو باشد ولی در واقع یک محتوانویس حرفه ای باید بداند که چه کلماتی برای کسب و کاری که برای آن محتوا می نویسد، مهم است و باید آن را در متن خود بگنجاند.

قبل از انتخاب عنوان، با شما صحبت خواهیم کرد تا متوجه شویم که موفقیت از دید شما چه مواردی را شامل می شود” . وقتی که هدف شما را از تولید محتوا متوجه شدیم، کلمات کلیدی کسب و کار شما را تحقیق می کنیم. با دانستن کلمات کلیدی لانگ تیل شما، انتخاب عنوان هدفمندتری را برایتان انجام خواهیم داد.

 

انتخاب عنوان ها با دید سئو

در زمان انتخاب عنوان، به دنبال عناوینی هستیم که هم برای کسب و کار شما مفید باشد و کاربرانتان را راهنمایی کنند و هم بازدید خوبی را برای شما به ارمغان بیاورند. با این دو هدف شما فقط یک سرویس را خریداری نمی کنید بلکه با کمترین هزینه در سئو سایت خود سرمایه گذاری بلند مدت ولی با بازدهی سریع انجام می دهید. انتخاب هر عنوان برای مطلب شما که قرار است با تگ H1 بر روی سایت شما قرار داده شود، با مشاوره کارشناس سئو ما انجام خواهد شد و سعی می کنیم بهترین و پر جستجوترین کلمه ممکن را برای شما انتخاب کنیم.

استفاده از ابر کلمات کلیدی

اینکه یک محتوای شما بر روی یک کلمه کلیدی رتبه بیاورد، برای شما فایده ای ندارد. محتوایی که به شما تحویل می دهیم می تواند بر روی چندین کلمه کلیدی رتبه به دست آورد زیرا در زمان تحقیق کلمات کلیدی، به دنیال عباراتی کوتاه و بلندی هستیم که می‌ تواند به شما در گرفتن رتبه کمک کند. با این روش با هر محتوا بر روی بیش از پنجاه کلمه کلیدی (بسته به حوزه کسب و کار ممکن است بیشتر یا کمتر شود) رتبه کسب خواهید کرد و بازدید ارگانیک شما با شیب زیاد افزایش خواهد یافت.

اگر عملیات سئوی سایت را مانند ساخت یک بنا در نظر بگیریم، مبحث تکنیکال سایت، پی بنا را می سازد و محتوای سایت ستون های آن است. پس اگر از نظر فنی سایت شما توانایی لازم را داشته باشد، محتوای نوشته شده توسط ما در مدت زمان بسیار کوتاهی، بازخوردهای غیر قابل باوری را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

محتوای نوشته شده توسط ما کامل و بی نقص خواهد بود و شما می توانید با استفاده از سرویس حل مشکلات تکنیکال سئو کارمجیک، پایه سایت خود را نیز به طور کامل بررسی و مشکلات آن را حل کنید. کافیست سرویس دیگر ما را مشاهده کرده و از مشاوره کاملا رایگان ما بهره مند شوید

کارفرما پس از انجام سفارش چه مواردی را دریافت خواهد کرد؟

فایل ورد محتوای تولید شده به همراه لینک منابع